Genel Özellikler

Ürünlerinizi gelişmiş, özellikli ENNA SOFT V4 PHP alt yapılı e-ticaret sitenizde satışa sunarak büyüyen pazarda yerinizi alın ve rekabet gücünüzü arttırın.

ENNA SOFT V4

Yazılımı istediğiniz sunucuda barındırabilirsiniz. Yazılım domain adınıza yıllık olarak tanımlanır. Bir sonraki yıl %80 indirim ile tekrar satın alabilirsiniz.

Hazır E-Ticaret Şablonları

Sürekli olarak eklediğimiz tasarımlardan istediğinizi seçip kullanabilirsiniz. Yeni şablonu saniyeler içerisinde aktif edebilirsiniz.

Düzenlenebilir Tasarım

Enna Soft V4 ile seçtiğiniz tüm site ve e-posta şablonlarını HTML/css bilginiz ile istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.

Hazır Ödeme Seçenekleri

E-ticaret paketlerimizde müşterilerinize sunabileceğiniz birçok ödeme modülü mevcuttur. Herhangi bir modülü istenilen bilgileri girerek hemen aktif edebilirsiniz.

Seo Desteği

Enna Soft V4 e-ticaret paketleri kişiselleştirilebilir SEO ayarları, içeriğe özel farklı meta tanımlama, SEO URL desteği, etiket desteği, Google sitemap tanımlama, ve otomatik Google keyword genarator desteği ile size benzersiz bir SEO altyapısı sunar.

XML Entegrasyonu

Bayisi olduğunuz firmaların tek bir tuşla ürünlerini sitenize ekleyebilir anlık stok ve fiyat güncellemesi yapabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

E-ticaret ve diğer tüm yazılımlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM